Iveta, 16.06.2023

Mīļš paldies par fantastisko gredzenu! Atvēru kastīti un iesaucos " wow !!! " Uzreiz sapratu, ka šoreiz neesmu kļūdījusies - tas ir MANS GREDZENS! Lai jauka diena! 

Kristīne, 16.07.2022

Paldies par burvīgo rotiņu! Nu ļoti patīk! Vēl man patīk kā mājaslapā ir aprakstīts katrs akmens.

Ada, 27.01.2021.

Esmu daudzu, šīs meistares, rotu īpašniece un vienmēr esmu bijusi apmierināta! Skaistas, kvalitatīvas rotas no dabīgiem akmeņiem, kas ne tikai sagādā prieku ikdienā, bet arī palīdz ar savu dziedniecisko enerģiju. Patīkami, ka rotas var pielāgot savam rokas izmēram, tāpēc nav jāuztraucas, ka varētu būt par lielu. Dažas no rokassprādzēm nēsāju jau vairākus gadus, un tās joprojām izskatās kā jaunas. Patīkami, ka meistare var ieteikt pareizos akmeņus, atbilstoši vēlmēm un vēlamajiem mērķiem. Izvēle ir plaša, krāsas un elementi atradīs īsto rotas saimnieci/saimnieku. Noteikti iepirkšos vēl! Paldies par skaisto ikdienu!

Diāna, 27.01.2021

Spilgtas un pamanāmas rotas – tas ir mans! Paldies par foršo apkalpošanu un labajām cenām.

P.S. Rozā kvarca krelles tiešām palīdz mīlestības meklējumos.

Jana, 15.01.2021

Paldies par brīnišķīgo gredzenu ar mēness akmeni. Kopš saņēmu to no jūsu internetveikala un uzvilku pirkstā, tā arī jau vairākas dienas neesmu noņēmusi- tik ļoti man tas patīk. Arī izmērs bija norādīts precīzs, tādēļ der kā uzliets. Patīkami bija arī tas, ka fotogrāfija internetveikalā labi atspoguļoja to kāds gredzens ir patiesībā- tik bieži ir nācies no citiem tirgotājiem saņemt rotu, kuras krāsa vai izskats diezgan stipri atšķiras no fotogrāfijas. Novēlu jums arī turpmāk priecēt pircējus ar kvalitatīvām rotām.

Ivonna, 15.01.2021

Mīļš paldies! Jūsu rotas ir burvīgas. Tagad jau mājsēdis, bet es bieži tāpat vien skaisto gredzenu un kakla rotu paņemu rokās un priecājos! Patiešām - labradorīts ir mans akmens! Tas ir brīnišķīgs. Kad uzlieku šīs rotas jūtos ļoti īpaša. Ļoti lepojos ar tām. Jūtos kā karaliene kad uzlieku. Tās nēsāju īpašos gadījumos. Man tik ļoti patīk labradorīts.